poniedziałek, 10 marca 2014

Po szkole...Hejj! Zaczynamy drugi tydzień szkoły po feriach,szczerze w ogóle nie mamy chęci chodzić do szkoły najlepiej chciałybyśmy spać do 10 i nic nie robić tylko leniuchować ,chyba jak każdy ;) No więc dziś po szkole razem wybrałyśmy się na dwór na zdjęcia aby dodać na bloga nowego posta.Zdjęcia może nie są najlepsze i najładniejsze bo szczerze nam się nie chciało nigdzie wychodzić,nawet na dwór..Co raz bardziej brakuje nam pomysłów na posty,ale coś wymyślimy aby ten blog był coraz ciekawszy.Mamy zamiar zrobić posta jak będziemy na torfach ale to może jakoś potem żeby się bardziej ociepliło,chcemy też zrobić konkurs jeszcze nie wiemy jaki ale coś się wymyśli ;) No to chyba na tyle ;*

2 komentarze:

 1. Też bym tak chciała! Polskie szkoły są mega wymagające, nie to co w innych krajach. No, ale jednak słoneczko bardzo poprawiło mi humor i bardziej mam ochotę się uczyć :D + wyłączcie weryfikację obrazkową, bo to bardzo wkurza!

  Pozdrawiam, Zuza ♥
  http://pamietnik-zuzanny.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Ładna sesja! :)

  Serdecznie zapraszam na http://ratowanieswiata.blogspot.com/2014/03/4729-4738-rok-naszego-serwisu.html :) Ponieważ jesteśmy obserwatorami - możemy nawzajem komentować swoje, najnowsze posty?

  OdpowiedzUsuń